Kariera
Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.

Konfucjusz
filozof chiński
OFERTY PRACY
Asystentka/asystent spedytora
Główne zadania:
Rozszerzanie dotychczasowej współpracy z Klientami
Właściwa identyfikacja ich potrzeb, budowanie partnerskich relacji z Klientami
Wycena oraz sporządzanie ofert handlowych
Wystawianie i przyjmowanie dokumentacji przewozowej
Wsparcie organizacji transportów w ruchu krajowym i międzynarodowym
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, z rozbudowanym systemem premiowym oraz bonusowym
Pracę w zespole nastawionym na osiąganie celów
Partnerskie podejście w relacji pracodawca-pracownik
Zupełnie nowe spojrzenie na możliwości, które oferuje branża TSL
Zdobywanie wiedzy i doświadczenia w jednej z najdynamiczniej rozwijającej się branży w Polsce
Pakiet szkoleń z zakresu: rynku TSL, technik negocjacji, rozwoju osobistego
Możliwość kontynuowania kariery zawodowej na stanowisku Spedytora
Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
Wymagania:
Planowanie i perspektywiczne myślenie
Dobra organizacja pracy, samodzielność
Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność za wyniki własne i zespołu
Znajomość pakietu MS Office
Język angielski lub język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje
Znajomość dodatkowego języka będzie dużym atutem

CV razem z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres office@aionlogistics.eu.
Chcesz sprawdzić swoich sił w spedycji?